بونوس بروکر آلپاری برای تریدرها

بونوس بروکر آلپاری برای تریدرها

پیش از این که از بونوس بروکر آلپاری صحبت کنیم باید بدانیم به طور کل بونوس فارکس چیست.

برای مدت محدود عضویت در کانال VIP رایگان شد!

چند نمونه از رضایتمندی و سود روزانه اعضای کانال VIP، اگه شماهم داخل بروکر حساب واقعی داری همین حالا فرم زیر را پر کن و رایگان عضو کانال VIP شو.

مقادیر را به دقت وارد کنید!

بونوس فارکس چیست؟

با وجود خیلی از شرایط مهم دیگر، تریدرها خیلی وقت‌ ها هنگام انتخاب یک بروکر به بونوس‌ ها توجه می‌کنند. در واقع، امکان دریافت مبلغ اضافی برای ترید کردن بسیار جذاب به نظر می‌ رسد. مخصوصاً تریدرهای تازه‌کار که هنوز حجم زیادی از سرمایه را برای ترید جمع نکرده‌اند، به بونوس‌ های فارکس علاقه‌ مند هستند.

افتتاح حساب واقعی آلپاری

از این رو بروکرها برنامه‌ های بونوس مختلفی به مشتریان خود ارائه می‌دهند. این اقدام می‌تواند تبلیغ عضوگیری، کمپین تبلیغاتی یا تشویق تریدر برای شارژ حساب باشد. به عبارتی بونوس فارکس یک تبلیغ ویژه از طرف بروکر است که هدف آن آشنایی مشتریان با خدمات آن، جذب مشتریان جدید، حمایت از فعالیت‌ های تجاری و تشویق به سپرده‌ گذاری‌ های جدید است.

بونوس بروکر آلپاری چیست؟

بروکر آلپاری در حال حاضر یک بونوس دارد که تا انتهای سال 2022 میلادی قابل استفاده است. بونوس آلپاری بیشتر مناسب تریدرهای تازه‌کار یا تریدرهایی است که حساب دارند اما هنوز حساب خود را شارژ نکرده‌اند. این طرح تشویقی به «بونوس خوش‌ آمدگویی» معروف است.

همچنین بخوانید:   5 نکته موثر برای معاملات بهتر در بازار فارکس

شرایط و ضوابط بونوس بروکر آلپاری

– این طرح برای تمام «مشتریان بدون واریز» آلپاری قابل استفاده است. یعنی این که یا شما پیش از شروع این طرح یک حساب در آلپاری افتتاح کرده‌اید اما هیچ بالانسی نداشته است. حالت دیگرش این است که به تازگی یک حساب باز کرده‌اید و هنوز شروع به ترید نکرده‌اید.

– «مدت زمان فعال» این طرح، زمانی است که تریدرِ بدون واریز فرصت دارد تا اولین واریز خود را انجام دهد. این زمان 30 روز متوالی است. یعنی از زمانی که شرایط و ضوابط  طرح را می‌پذیرد تا اولین واریز نباید بیشتر از یک ماه طول بکشد.

– کشورهای واجد شرایط این طرح، ناحیه خاورمیانه است.

– اعتباری که بخاطر این بونوس دریافت می‌کنید غیر قابل برداشت است. با توجه به ارز پایه حساب مشتری و با استناد به ضوابط طرح به وی پرداخت می‌شود.

الزامات واجد شرایط بودن بونوس آلپاری

جهت شرکت در طرح تشویقی (بونوس بروکر آلپاری) باید الزامات زیر را داشته باشید:

1) شما مشتری جدید آلپاری یا مشتری بدون واریز آلپاری باشید که با استناد به توافق‌ نامه‌ های اجرایی موجود در سایت آلپاری اجازه ترید دارید و ضوابط را پذیرفتید.

2) شما در این طرح ثبت‌ نام و شرایط آن را قبل از ثبت‌ نام قبول کرده‌اید.

3) حساب ترید آلپاری خود را فعال کنید. یکی از روش‌ های مورد قبول آلپاری برای واریز وجه را انتخاب کنید و واریز انجام دهید.

4) طی 7 روز تقویمی اول بعد از ثبت‌ نام در طرح تشویقی واریز وجه را انجام دهید.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال (Technical) چیست؟

قوانین ترید برای گرفتن بونوس آلپاری

– طرح تشویقی فقط برای ابزارهای معاملاتی فارکس و فلزات قابل اجرا است.

– این بونوس فارکس تنها در حساب استاندارد MT4 است.

– صرف‌ نظر از تعداد حساب‌ هایی که مشتری در کابین آلپاری خود دارد، این طرح تشویقی فقط برای یکی از حساب‌ های واقعی تریدر قابل استفاده است.

– انتقال وجه حساب به حساب برای شرکت در طرح تشویقی بونوس خوش‌ آمدگویی، مورد تأیید نیست.

– در صورتی‌که مشتری حداقل مقدار لات مورد نیاز درمدت زمان طرح را ترید نکند، بونوس از حساب مشتری برداشته می‌شود.

– تنها پوزیشن‌ هایی که بیشتر از 5 دقیقه باز هستند، مورد پذیرش این طرح هستند.

واریز بونوس آلپاری به حساب مشتری

حداکثر بونوس پرداختی به هر مشتری 20 دلار آمریکا یا معادل آن با توجه به ارز پایه حساب مشتری در طی زمان طرح است. بونوس به صورت اعتبار به حساب تجاری مشتری آلپاری طی 24 ساعت کاری بعد از ثبت نام مشتری در طرح تشویقی واریز می‌شود. اعتبار واریز‌شده فقط برای ترید کردن است. برای این که بتوانید از این اعتبار برداشت داشته باشید، باید حتما در بازه 30 روز روی جفت ارزها یا فلزات ترید داشته باشید.

این اعتبار را نمی‌توانید بین حساب‌ های آلپاری منتقل کنید. در صورتی قابل برداشت است که مشتری حدأقل مقدار لات لازم برای اتمام طرح تشویقی را ترید کند. اگر مشتری بعد از واریز در بونوس بروکر آلپاری ثبت‌ نام کند واجد شرایط شرکت در طرح نیست.

شرایط کامل طرح خوش‌ آمدگویی بونوس آلپاری را می‌توانید در سایت بروکر آلپاری هم به انگلیسی هم فارسی بخوانید. همچنین هر سوالی داشته باشید می‌توانید از پشتیبانی فارسی آلپاری بپرسید.

5/5 - (1 امتیاز)

درآمد دلاری در یک قدمی شما !

با راهنمایی کارشناسان امیر تریدر فعالیت خود در بازار فارکس را به صورت کاملا رایگان شروع کنید و اولین درآمد دلاری خود را در کمتر از 1 ساعت آینده بدست آورید!

ما سال هاست که این کار را انجام داده ایم…

Reviews

دیدگاه‌ها

  همراه عزیز برای یافتن بروکرهایی که بونوس خوش آمدگویی ارائه می‌دهند، می‌توانید از منابع آنلاین معاملاتی استفاده کنید. با مطالعه مطالب سایت ما بونوس رایگان بروکرها به شما معرفی می شوند.

  معمولاً بروکرها (شرکت‌های معاملاتی) به منظور جذب مشتریان جدید و تشویق آن‌ها به شروع معامله‌گری، ارائه بونوس‌هایی بدون واریز می‌کنند. این بونوس‌ها به عنوان مقداری از سرمایه برای معامله‌گر ارائه می‌شوند و می‌توانند در شکل اعتبار معاملاتی یا امکان معامله بدون ریسک (به محض ثبت نام) باشند. برای دریافت بونوس بدون واریز بهتر است شرایط و مقررات را مورد توجه قرار دهید.

  سارای عزیز حساب بونوس یا بونوس آموزشی یک نوع حساب معاملاتی است که توسط بروکرها (شرکت‌های معاملاتی) به معامله‌گران ارائه می‌شود. این نوع حساب به معامله‌گران امکان می‌دهد با سرمایه اولیه اضافی و بدون ریسک معامله کنند. هدف اصلی از ارائه بونوس آموزشی، جذب مشتریان جدید و تشویق آنها به معامله‌گری است.
  شرایط و مقررات حساب بونوس می‌توانند بسته به بروکر و معاهده‌های مختلف متفاوت باشند. اما در اکثر موارد، برخی از شرایط معمول عبارتند از:
  1. ثبت نام: برای دریافت بونوس، معامله‌گر باید یک حساب تازه ایجاد کند و درخواست ثبت نام را ارسال کند.
  2. ورود به حساب: پس از ثبت نام، ممکن است نیاز باشد که معامله‌گر وارد حساب خود شود تا بونوس فعال شود.
  3. سرمایه اولیه: بروکر ممکن است نیاز داشته باشد که معامله‌گر مبلغی را به عنوان سرمایه اولیه واریز کند. این مبلغ به عنوان تضمین در نظر گرفته می‌شود و معمولاً برداشت آن امکان‌پذیر نیست. هدف از این مبلغ، جلوگیری از سوءاستفاده و ایجاد حساب بونوس بدون هیچ گونه سرمایه واقعی است.
  4. شرایط ترید: بروکر ممکن است شرایط خاصی را برای معاملات در حساب بونوس تعیین کند. این ممکن است شامل حداقل حجم معاملات، محدودیت زمانی برای استفاده از بونوس و دیگر محدودیت‌ها باشد.
  5. برداشت سود: در صورتی که معامله‌گر سود حاصل از معاملات در حساب بونوس داشته باشد، ممکن است شرایط خاصی برای برداشت سود وجود داشته باشد. به عنوان مثال، بروکر های فارکس با بونوس می‌توانند شرط بسته‌ای از جمله حجم معاملات مشخصی را برای برداشت سود تعیین کنند.

  شرایط بونوس بدون واریز در فارکس ممکن است بسته به بروکر و شرکت معاملاتی متفاوت باشند. هر بونوس قابل برداشت ممکن است شرایط مخصوص به خود را داشته باشد بنابراین توصیه می شود از قبل قوانین و مقررات و شرایط آن را به خوبی مطالعه نمایید.

  بونوس به معنای مزایای اضافی و تحفه‌هایی است که به عنوان پاداش یا پاداشی برای عملکرد خاص یا به عنوان یک تشویق برای جذب مشتریان جدید در اختیار شما قرار می‌گیرد. بونوس ممکن است به صورت پول نقد، تخفیف، هدیه یا مزایای دیگری ارائه شود.
  در موارد مختلف، بونوس رایگان به عنوان ابزاری برای جذب و نگهداری مشتریان به کار می‌رود. در صنعت مالی، مثلاً در بازار فارکس، بونوس معمولاً به عنوان پاداشی برای مشتریانی که حساب تجاری باز می‌کنند یا معاملات بیشتری انجام می‌دهند، ارائه می‌شود. این ممکن است شامل مزایایی مانند سپرده‌های اولیه بازیافت نشده، تخفیف‌های کارمزد، سیگنال‌های تجاری رایگان یا دسترسی به منابع و آموزش‌های اضافی باشد.

  بله دوست عزیز بونوس های رایگان فارکس از جمله بونوس خوش آمد گویی فارکس ارائه می شوند اما گاهی اوقات ممکنه محدودیت هایی توی دریافتش وجود داشته باشه. برای دریافت دقیق تر در مورد موضوع، بهتر است با کارشناس های ما در تماس باشین.