آموزش فارکس

برای این که بتوانید در کشوری که تورم بالای ۴۰ درصد دارد ارزش پول خود را حفظ نمایید نیاز به سرمایه گذاری در بازاری مطمئن مانند فارکس دارید.

آموزش-مقدماتی-بازار-فارکس
مدت دوره: 2:45:32
تعداد جلسات: 10
نوع دوره: رایگان
سطح دوره: مقدماتی

به دلیل شرایط اقتصادی نامناسبی که در جامعه حاکم است و تورم بالای ۴۰ درصد هر روز به تعداد کسانی که به سمت بازارهای مالی و آموزش فارکس رو می‌آورند افزوده می‌شود. در میان بازارهای مالی موجود مانند بورس، طلا، سکه و ارزهای دیجیتال، می‌توان گفت که بازار فارکس در ایران کمتر مورد توجه قرار گرفته است. در حالی که به دلیل گستردگی و حجم بالای معاملات در این مارکت (6.6 تریلیون دلار در روز) و وجود بیش از ۳ میلیون تریدر در آسیا می‌توان این بازار را به عنوان یکی از امن‌ترین بسترها برای سرمایه گذاری به حساب آورد. متاسفانه تعداد کسانی که سرمایه خود را در بازار بورس ایران و ارزهای دیجیتال از دست داده‌اند کم نیست. به دلیل اقتصاد سیاست زده ایران و رانتی که در بورس حاکم است وقوع چنین اتفاقی دور از انتظار نبود. از طرفی به دلیل نو ظهور بودن صنعت رمز ارزها هنوز به بلوغ کافی برای سرمایه گذاری نرسیده است. در این صفحه قصد داریم تخصصی ترین دوره جامع آموزش فارکس را به شما معرفی کنیم.

اهمیت آموزش فارکس

در کنار همه این شرایط به دلیل رشد بی سابقه تورم در حال حاضر سیاست جهانی انقباضی است و نمی‌توان از بازارهای ریسکی انتظار رشد داشت. فارکس به عنوان بزرگ‌ترین بازار مالی دنیا که از جنگ جهانی دوم شروع به فعالیت کرده است یک گزینه مناسب برای کسب درآمد در هر مقطعی است. در Forex ارز کشورها مورد معامله قرار می‌گیرد، بر خلاف بازار بورس و کریپتو که شما مالکیت سهام یا ارز را به دست می‌آوردید. پس از مشاهده کامل ویدئو های آموزش فارکس از نوسانات جفت ارزها سود به دست می‌آورید و چون یک بازار دو طرفه است می‌توانید در هر دو جهت خرید و فروش معامله باز کنید. علاوه بر این تحلیل پذیری بیشتری دارد و خبری از نوسانات عجیب و غریب در آن نیست. از جذابیت‌های دیگر کسب آموزش فارکس درآمد از بازار فارکس در ایران این است که شما می‌توانید به دلار درآمد داشته باشید که باعث می‌شود علاوه بر حفظ ارزش پولتان از نوسانات دلار نیز سود کنید.

دوره آموزش فارکس امیر تریدر

به دلیل این که حضور در بازارهای مالی بدون داشتن هیچ گونه اطلاعات و تخصص کافی می‌تواند منجر به ضررهای سنگین و در نهایت شکست تریدر شود هدف ما از برگزاری این دوره آموزش فارکس آشنایی بیشتر شما با این صنعت و رساندن شما به درآمد دلاری است. برای این که بتوانید از این دوره نتیجه بگیرید حتما فایل‌ها را با دقت مشاهده و تمرین کنید. علاوه بر این،این امکان را دارید که تمامی سوالات خود را از پشتیبانی بپرسید. در نظر داشته باشید که شما با فعالیت در بازار مالی آینده خودتان را می‌خرید و این مهارت است که شما را به درآمد می‌رساند پس در هیچ حالتی از یادگیری دست نکشید.

3.9/5 - (26 امتیاز)

سرفصل های دوره