سوالات متداول

SIGNAL VIP CHANNEL

کانال سیگنال فارکس

به سوالات متداول در بخش سیگنال فارکس خوش آمدید! در این بخش، ما سعی کرده‌ایم به سوالات شما در زمینه سرویس سیگنال فارکس امیر تریدر و ابزارهای مرتبط با آن پاسخ دهیم.

سیگنال‌ها با در نظر داشتن مباحث فاندامنتال و تکنیکال بهینه میشن و در نهایت در کانال منتشر میشن؛ اما در صورتی که استراتژی شخصی در استفاده از سیگنال‌ها دارید، با مسئولیت خودتون قابل اجراست.

تمامی آموزش‌ها و قوانین و مقررات استفاده از سیگنال‌های امیر تریدر در کانال VIP پین شده که بعد از عضویت قابل مشاهده هست.

خیر، در واقع امیر تریدر رابطی بین شما و بروکر هست و این مبلغ هم به صورت درصدی از کمیسیون بروکر کسر خواهد شد.

تخصص اصلی مجموعه امیرتریدر روی کامودیتی طلا و با سبک اسکلپ هست، اما برای افرادی که تمایل به ترید جفت ارزها و شاخص‌هایی مثل داوجونز، نزدک و… به صورت اسکلپ و سویینگ دارن هم خدمات ویژه‌ای داریم.

COURSES

دوره های آموزشی

به سوالات متداول مربوط به دوره‌های آموزشی امیر تریدر خوش آمدید! این دوره‌ها به منظور ارتقاء مهارات مالی، تحلیل بازارها، و بهبود عملکرد در بازارهای مالی طراحی شده‌اند. در این بخش، سعی کرده‌ایم به سوالات شما درباره دوره‌های آموزشی امیر تریدر جواب دهیم. در صورتی که سوال شما در اینجا پاسخ نیافت، میتوانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

از زمانی که دوره های امیر تریدر رو تهیه می‌کنید، تا هر زمان که به یک تریدر حرفه‌ای و کاربلد تبدیل بشید، پشتیبانان متخصص مجموعه با شما همراه خواهند بود.

30 الی 40 ساعت آموزش جامع و کامل از دوره فارکس دریافت خواهید کرد.

این دوره ترکیبی از بهترین سبک‌ها هست تا ساخت استراتژی شخصی رو برای شما راحت‌تر کنه.

خیر، بعد از پرداخت هزینه، لایسنس هر دوره در اختیار شما قرار میگیره و هر زمان که تمایل به مشاهده دوره داشته باشید در نرم افزار spotplayer در دسترس خواهد بود.

خیر، بعد از هر آپدیت، پنل کاربری شما به طور اتوماتیک آپدیت خواهد شد.