سوالات متداول

پاسخ چندین سوال متداول در بخش سوالات متداول در دسترس شماست. اکثر سوالاتی که ممکن است برای شما مطرح شود با جزئیات کامل در این بخش وجود دارد. اگر جواب سوال خود را در بین جواب­های زیر پیدا نکردید، با پشتیبانی در تماس باشید.

بازار فارکس یک بازار بین المللی است که در آن می‌توان جفت ارز کشورهای مختلف، شاخص‌ها‌، انواع فلزات، کریپتو کارنسی‌ها و … را خرید و فروش کرد.

شما در این بازار می‌توانید از بالا و پایین رفتن قیمت سود به دست آورید. بنابراین به کمک تحلیل تکنیکال و فندامنتال تحرکات قیمت را پیشبینی می‌کنید و مطابق با آن وارد معامله می‌شوید. در صورتی که تحلیل شما درست باشد سود می‌کنید.

اولین گام انتخاب یک بروکر مناسب و افتتاح حساب معاملاتی است. پس از آن باید طبق تحلیل تکنیکال و فاندامنتال خرید یا فروش انجام دهید. 

منابع مختلفی برای این کار وجود دارد. از یوتیوب گرفته تا آموزش‌های موجود در سایت ها. همچنین با ثبت نام در سایت ما می‌توانید به آموزش مقدماتی رایگان دسترسی داشته باشد.

خیر این گونه نیست. در قمار همه چیز بر اساس شانس و احتمال پیش می‌رود اما در فارکس معاملات بر اساس شواهد، پیشبینی و تحلیل است.

این مدت بستگی زیادی به خودتان و زمانی که قرار است صرف کنید دارد. به طور کلی ترید نیز مانند سایر مشاغل مانند پزشکی و مهندسی نیاز به مهارت زیادی داد و ممکن است حتی چندین سال به طول بیانجامد تا بتوانید به آن سطح از سودآوری و حفظ آن برسید. اما استفاده از سیگنال‌های یک مجموعه معتبر می‌تواند این زمان را کاهش دهد.

این مدارک بسته به بروکری که انتخاب می‌کنید متفاوت است. اما به طور کلی نیاز به تصویر کارت ملی یا پاسپورت، قبض برق یا تلفن و شماره حساب بانکی داریید.

مجموعه ما شرایطی را فراهم کرده است که تمام افراد اعم از مبتدی و حرفه‌ای بتوانند با استفاده از سیگنال‌های اسکلپ طلا به سود آوری مستمر و پیوسته در بازار فارکس برسند. 

از آنجایی که ایران تحریم است نمی‌توان از سیستم‌های بانکی بین‌المللی برای پرداخت استفاده نمود. بنابراین بهترین روش‌ برای  استفاده از سیستم‌های الکترونیکی پرداخت مانند تاپچنج، پرفکت مانی و … و استفاده از ارزهای دیجیتال برای واریز و برداشت از بروکر است.

سیگنال فارکس به معنای پیشنهادی برای خرید یا فروش یک ارز یا شاخص در بازار فارکس است. معمولا این پیشنهادات توسط کسانی داده می‌شود که تجربه چندین ساله حضور در بازار را دارند و مارکت را با در نظر گرفتن تکنیکال، فاندامنتال و سنتیمنتال آنالیز می‌کنند.

همانطور که برای فعالیت در بازار بورس نیاز به کارگزاری دارید، لازمه ترید در بازار فارکس نیز افتتاح حساب در یک بروکر است. در واقع بروکر واسطی بین خریداران و فروشندگان است.