واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

یکی از بروکرهای بازار فارکس که در میان ایرانیان شهرت زیادی دارد بروکر آمارکتس است. شاید یکی از علل محبوبیت این بروکر در میان ایرانیان امکان واریز و برداشت از آمارکتس به صورت ریالی باشد. این بروکر این امکان را در اختیار کاربران ایرانی خود که به علت تحریم‌ها به سایر روش‌های واریز و برداشت دسترسی ندارند، قرار داده تا بتوانند عملیات پرداخت را به راحتی انجام دهند.

از آنجایی که برای عده‌ای که آشنایی زیادی با این بروکر ندارند ممکن است سوال شود که چگونه می‌توان فرایند واریز یا برداشت از حساب را انجام داد، تصمیم گرفتیم تا این مطلب را تهیه کنیم و مختصری درباره انواع روش‌های واریز و همچنین واریز و برداشت ریالی در آمارکتس صحبت کنیم. پس حتما تا پایان همراه ما باشید.

معرفی بروکر آمارکتس (AMarkets)

پیش از آن که واریز و برداشت از آمارکتس را بررسی کنیم، بهتر است این بروکر را معرفی کنیم تا با آن بیشتر آشنا شویم. تاسیس بروکر آمارکتس به سال 2007 باز می‌گردد. این بروکر در آن سال در جزیره سنت ویسنست تاسیس و ثبت شد. در حال حاضر نیز در کشورهای انگلستان، ارمنستان، اوکراین، قبرس، روسیه، اوکراین و… نمایندگی فعال دارد.

در چندسال اخیر بروکر آمارکتس توانسته خدمات متنوعی به ایرانیان ارائه بدهد. پشتیبانی از زبان فارسی و یا واریز و برداشت از آمارکتس به صورت ریالی، برخی از علت‌های محبوبیت این بروکر بین ایرانیان است. درواقع ارائه این خدمات باعث تبدیل شدن آمارکتس به یکی از گزینه‌های اول تریدرهای ایرانی شده است.

آیا بروکر AMarkets رگوله و اعتبار دارد؟

بروکر آمارکتس همانطور که در بالا اشاره کردیم در جزیره سنت وینسنت و تحت رگولاتوری FSA به ثبت رسیده است. این رگولاتوری یک نهاد رگوله مستقل است. اگر هر یک از مشتری‌ها از بروکر آمارکتس شکایتی داشته باشد، شکایت او در کمیسیون  ملی بررسی می‌شود. همچنین تضمین داده می‌شود که تا میزان 20.000 یورودر هر شکایت به شخص شاکی پرداخت شود.

یک نکته‌ای که درباره این بروکر وجود دارد این است که برخی می‌گویند از آنجایی که رگوله بروکر آمارکتس خیلی معتبر است، آنچنان به کار ایرانی‌ها نمی‌آید به این خاطر که به طور معمول رگوله‌های معتبر پاسخگوی ایرانیان نیستند و بروکرها را مجبور می‌کنند که با مشتریان ایرانی خود قطع همکاری کنند. با این حال بروکر آمارکتس نزدیک 15 سال است که سابقه فعالیت دارد و 3 یا 4 سالی می‌شود که با ایرانی‌ها همکاری دارد و تاکنون شکایتی درخصوص واریز و برداشت از آمارکتس مطرح نشده است. بنابراین اگر قصد دارید این بروکر را انتخاب کنید، نگرانی نداشته باشید.

بروکر AMarkets

واریز و برداشت در بروکر AMarkets

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس - امیر تریدر

واریز و برداشت از آمارکتس راه‌های مختلفی دارد و واریز و برداشت ریالی هم یکی از راه‌های آن است. همین موضوع نیز باعث شده ایرانیان به سمت این بروکر جذب شوند و آن را انتخاب کنند. این بروکر به غیر از ایرانیان مشتری‌های زیاد دیگری در سراسر جهان دارد؛ پس خیلی دور از ذهن نیست که روش‌های مختلفی برای واریز و برداشت داشته باشد. به این ترتیب هر مشتری در هر جای جهان می‌تواند روش متناسب با خود را انتخاب کند. روش‌هایی که بروکر آمارکتس برای واریز و برداشت در اختیار مشتریان خود قرار داده عبارت است از:

  • واریز و برداشت‌های محلی
  • واریز و برداشت از طریق رمز ارزها
  • سیستم‌های پرداخت الکترونیکی
  • از طریق کارت‌های اعتباری

از آنجایی که سیستم بانکی ایران تحریم است و مشتریان ایرانی نمی‌توانند از روش‌های فوق برای واریز و برداشت از آمارکتس استفاده کنند، درنتیجه این بروکر برای آنها امکان واریز و برداشت ریالی را فراهم کرده است. البته به این معنا نیست که ایرنیان صرفا می‌توانند از روش ریالی استفاده کنند، بلکه این امکان را دارند که از روش‌های دیگری مثل:

  • رمز ارزها مانند تتر، بیت کوین، لایت کوین و اتریوم
  • سیستم‌های پرداخت الکترونیکی مثل پرفکت مانی یا وب مانی استفاده کنند.

فرایند واریز و برداشت از بروکر آمارکتس از سایر روش‌ها به طور معمول تا حداکثر 24 ساعت زمان می‌برد ولی اگر مشتری ایرانی روش ریالی را انتخاب کند می‌تواند حداکثر تا 1 ساعت حساب خود را شارژ کند. نکته یا اگه بهتر بگوییم مزیت این بروکر این است که مشتری برای شارژ حساب خود هیچ کمیسیون یا کارمزدی پرداخت نمی‌کند.

نحوه واریز و برداشت ریالی بروکر آمارکتس

مسلما واریز و برداشت از آمارکتس به صورت ریالی برا ایرانیان راحت‌تر از آن است که به سراغ روش‌های دیگری بروند. برای آنکه حساب خود را به صورت ریالی شارژ کنید کافی است که پس از ثبت نام در بروکر به قسمت پشتیبانی بروید و درخواست واریز ریالی خود را مطرح کنید. پشتیبانی فارسی این بروکر در اسرع وقت شما را راهنمایی خواهد کرد.

در مورد برداشت نیز باید بگوییم که به صورت خودکار انجام می‌گیرد؛ یعنی زمانی که شما ریال واریز می‌کنید حساب شما به همان میزان و البته معادل قیمت روز، به دلار شارژ می‌شود. در زمان برداشت نیز به همان میزانی که دلار در حساب شما وجود دارد معادل قیمت روز، ریال واریز می‌شود.

واریز و برداشت ریالی در آمارکتس بسیار آسان است و همین موضوع یک مزیت بزرگ برای آن محسوب می‌شود. البته نباید از کم نکردن کمیسیون غافل شد. پیشنهاد ما این است که اگر می‌خواهید به روش دیگری غیر از واریز و برداشت ریالی حساب خود را شارژ کنید، از وب مانی استفاده کنید. چون بروکر امارکتس کارمزدی را که وب مانی از شما کسر می‌کند، به شما باز می‌گرداند. صرافی تاپ چنج نیز گزینه خوبی برای واریز و برداشت در این بروکر است. فراموش نکنید که بروکر آمارکتس قابلیت واریز و برداشت ریالی به صورت مستقیم ندارد و برای واریز ریالی حتما باید با پشتیبان آن ارتباط براقرار کنید.

سخن نهایی

به عنوان آخرین سخن باید بگوییم که بروکر امارکتس یکی از بروکرهای محبوب میان ایرانی‌ها است زیرا که هم پشتیبانی فارسی دارد و هم آن که امکان واریز و برداشت از آمارکتس به صورت ریالی وجود دارد. بنابراین می‌تواند یکی از گزینه‌های خوب محسوب شود. قابل توجه است که عضویت در کانال سیگنال امیر تریدر برای کسانی که با یکی از بروکرهای آمارکتس، لایت فارکس و یا آلپاری کار بکنند رایگان است. به این ترتیب می‌توانند به رایگان عضو کانال ما شده و از خدمات و سیگنال‌های ما استفاده کنند.

امتیاز دهید