مراحل زیرمجموعه شدن در بروکر آمارکتس

اگر افتتاح حساب خود را در بروکر آمارکتس انجام داده‌اید، در این نوشته قصد داریم نحوه زیرمجموعه شدن در مجموعه امیرتریدر از طریق این بروکر را آموزش دهیم. لازم به ذکر میباشد پس از انجام این مراحل لینک خصوصی کانال VIP امیرتریدر تقدیم شما می‌شود.

بروکر آمارکتس

ابتدا وارد سایت آمارکتس بشوید و از قسمت ورود با وارد کردن اطلاعات اکانت خود، به کابین شخصی بروید.

کابین شخصی بروکر آمارکتس

مشابه عکس زیر از پنل سمت راست کابین شخصی آمارکتس خود، روی بخش «پروفایل من» کلیک کنید سپس گزینه «Partner Group» را انتخاب کنید.

کابین شخصی آمارکتس

در قسمت add new partner code کد مجموعه ما یعنی DIULI را وارد نمایید. در نهایت روی گزینه «ثبت درخواست» یا Send Request کلیک کنید تا درخواست شما تکمیل بشود.

پس از این که کد شما تغییر کرد درواقع مجموعه امیرتریدر را معرف خود گذاشته‌اید. حال می‌توانید از پنل بالای سایت امیرتریدر وارد حساب خود شده و شماره کابین آلپاری را ارسال کنید. پس از بررسی زیرمجموعه شدن شما، لینک کابین شخصی آمارکتسامیرتریدر را در کابین سایت ارسال می‌کنیم. با مراجعه و کلیک بر روی آن می‌توانید عضو کانال بشوید و از سیگنال‌های مجموعه استفاده کنید.

کابین شخصی آمارکتس

دقت داشته باشید که پس از دریافت لینک کانال، ادامه حضور شما منوط به فعالیت مستمر به عنوان زیرمجموعه است. درصورتی‌که کد معرف خود را تغییر دهید یا با حساب حقیقی خود فعالیت نداشته باشید، ربات‌های تلگرام شما را شناسایی کرده و از کانال خارج می‌کنند.

ممکن است برای‌تان این سوال ایجاد شده باشد که اگر زیرمجموعه ما شوید چه اتفاقی می‌افتد یا چه سودی برای مجموعه امیرتریدر دارد. در عکس زیر برای شما این موضوع را شرح داده‌ایم که صحت آن را می‌توانید از بروکر خود نیز بپرسید.

کد معرف در آمارکتس

بعد از انجام دستورالعمل‌های بالا بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا درخواست عضویت VIP خود را ثبت کنید.

امتیاز دهید