مراحل زیرمجموعه شدن در بروکر آلپاری

برای وارد کردن کد معرف آلپاری در مجموعه امیر تریدر، در قدم اول باید وارد سایت بروکر آلپاری بشوید. با وارد کردن اطلاعات خود وارد کابین شخصی حود بشوید.

اگر با موبایل این مراحل را انجام می‌دهید حتماً مثل عکس زیر وارد «نسخه کامل» سایت آلپاری شده تا بتوانید کد معرف را وارد کنید.

زیرمجموعه شدن در بروکر آلپاری

از این پس نسخه کابین شخصی شما هم مثل کار با ویندوز خواهد شد و مراحل بعدی یکسان است.

از پنل بالای سایت طبق عکس اول وارد «حساب من» شوید سپس روی اطلاعات شخصی کلیک کنید.

پنل بروکر آلپاری

باید به گزینه «کد معرف» بروید و «تغییر» را بزنید. در عکس زیر می‌توانید این مرحله را ببنید.

تغییر کد معرف در آلپاری

بعد از این مرحله در قسمت کد معرف، کد 170000052 را وارد کنید. در نهایت گزینه «تغییر» را بزنید.

کد معرف آلپاری

پس از این که کد شما تغییر کرد درواقع مجموعه امیر تریدر را معرف خود گذاشته‌اید. حال می‌توانید از پنل بالای امیر تریدر وارد حساب خود شده و شماره کابین آلپاری را ارسال کنید. پس از بررسی زیرمجموعه شدن شما، لینک کانال تلگرامی VIP امیرتریدر را در کابین سایت ارسال می‌کنیم. با مراجعه و کلیک بر روی آن می‌توانید عضو کانال بشوید و از سیگنال‌های مجموعه استفاده کنید.

نحوه دریافت کد معرف در آلپاری

دقت داشته باشید که پس از دریافت لینک کانال، ادامه حضور شما منوط به فعالیت مستمر به عنوان زیرمجموعه است. درصورتی‌که کد معرف خود را تغییر دهید یا با حساب حقیقی خود فعالیت نداشته باشید، ربات‌های تلگرام شما را شناسایی کرده و از کانال خارج می‌کنند.

ممکن است برایتان این سوال ایجاد شده باشد که اگر زیرمجموعه ما شوید چه اتفاقی می‌افتد یا چه سودی برای مجموعه امیرتریدر دارد. در عکس زیر برای شما این موضوع را شرح داده‌ایم که صحت آن را می‌توانید از بروکر خود نیز بپرسید.

کد معرف بروکر چیست ؟

بعد از انجام دستورالعمل‌های بالا بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا درخواست عضویت VIP خود را ثبت کنید.

 

معرفی بروکر آلپاری (Alpari) + لینک ورود

 

برای مدت محدود عضویت در کانال VIP رایگان شد!

چند نمونه از رضایتمندی و سود روزانه اعضای کانال VIP، اگه شماهم داخل بروکر حساب واقعی داری همین حالا فرم زیر را پر کن و رایگان عضو کانال VIP شو.

امتیاز دهید