بهترین آموزشگاه فارکس

بهترین آموزشگاه فارکس

بسیاری از سرمایه‌گذاران و معامله‌گران در سراسر جهان، از طریق سرمایه‌گذاری و معامله در بازار فارکس، موفق به کسب سودهای بسیار زیادی شده‌اند. به همین دلیل است که امروزه افراد زیادی علاقه‌مند هستند تا با هر میزان سرمایه‌ای وارد بازار فارکس شوند و بتوانند از این بازار مالی سود خود را برداشت کنند. اما ورود به بازار مالی فارکس بدون دانش و تخصص در این زمینه، با نتیجه‌ای جز شکست همراه نیست.

به همین دلیل است که بسیاری از علاقه‌مندان به فعالیت در این بازار، به دنبال بهترین آموزشگاه فارکس هستند تا بتوانند با شرکت در دوره‌های آموزش فارکس، به مهارت لازم در این زمینه برسند و بتوانند به صورت حرفه‌ای در بازار فارکس فعالیت کنند و از این طریق به درآمد دلاری برسند.

قطعا سرمایه‌گذاری در هر بازار مالی از جمله بازار فارکس، نیازمند دانش و مهارت‌های لازم در این زمینه می‌باشد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم، در صورتی که قصد دارید، وارد بازار فارکس شوید و در این بازار معاملات خود را انجام دهید، ابتدا در دوره‌های آموزشی مرتبط با آن شرکت نمایید. امیرتریدر یکی از مجموعه‌های برگزار کننده دوره‌ فارکس در ایران می‌باشد. در صورتی که علاقه‌مند هستید فارکس را به صورت اصولی و صفر تا صد بیاموزید، می‌توانید در این دوره‌ها شرکت نمایید.

بهترین دوره های آموزشی فارکس

بهترین آموزشگاه فارکس کدام است؟

با افزایش تورم در کشور ایران، هر روزه به ایرانیانی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در بازار فارکس و کسب درآمد دلاری هستند، افزوده می‌شود. اما فعالیت در بازار فارکس نیازمند دانش، تخصص و مهارت لازم جهت انجام معاملات در این بازار است. بسیاری از افراد صرفا با رویای به دست آوردن درآمد دلاری از طریق بازار فارکس و بدون هیچ پیش زمینه و بدون اطلاعاتی وارد این بازار می شوند، اما متاسفانه زمانی طول نمی‌کشد که سرمایه خود را از دست می‌دهند و دچار ضرر و زیان می‌شوند. البته بسیارند کسانی که پس از گذراندن دوره‌های آموزشی و آشنایی کامل با بازار فارکس، فعالیت خود را در این بازار آغاز کرده‌اند و توانسته‌اند به سوددهی بسیاری نیز دست پیدا کنند.

به طور کلی بازار فارکس، فرصت‌های معاملاتی بسیار سودده را در اختیار تریدرها قرار می‌دهد؛ درصورتی که معامله‌گران بازار فارکس علم استفاده از این موقعیت‌ها را داشته باشند، می‌توانند به سوددهی برسند. در غیراینصورت به دلیل عدم آگاهی، نه تنها این فرصت‌های معاملاتی را از دست می‌دهند، بلکه حتی ممکن است قادر به محافظت از سرمایه اولیه خود نیز نباشند و آن را نیز از دست بدهند.

بنابراین اگر شما نیز علاقه‌مند به فعالیت در بازار مالی گسترده فارکس هستید، نباید کورکورانه برای ورود به این بازار تصمیم‌گیری کنید. ابتدا به خوبی تحقیق کنید و سپس با مراجعه به بهترین آموزشگاه فارکس، دوره‌های آموزشی لازم برای یادگیری نحوه معامله و کسب درآمد از بازار فارکس را پشت سر بگذارید. اینگونه به دلیل آشنایی با بازار فارکس و اطلاع از موقعیت‌های سودده و همینطور ریسک‌هایی که در این بازار وجود دارد، کمتر دچار خطا می‌شوید و می‌توانید از تمامی فرصت‌هایی که در این بازار مالی ایجاد می‌شود، به نفع خود استفاده کنید.

بهترین آموزشگاه فارکس در تهران

آشنایی با بازار فارکس

بازار فارکس بزرگ‌ترین بازار مالی در جهان است که روزانه حجم بالایی از مبادلات ارزی در آن صورت می‌گیرد. بازار فارکس به صورت 24 ساعته فعال است و در تمامی روزهای هفته، به جز روزهای شنبه و یکشنبه و به صورت دائمی و 24 ساعته فعال می باشد. فارکس (FOREX) در معنای لغوی به معنی تبادل ارزهای خارجی می‌باشد و در این بازار مالی تمامی انواع ارزهای خارجی خرید و فروش می‌گردند.

سرمایه‌گذاری در بازار فارکس چه مزیتی دارد؟

امنیت حساب کاربران در بازار فارکس، بالا است. بسیاری از بانک‌های مرکزی کشورهای مختلف، صندوق‌های تامین سرمایه و … در این بازار فعالیت‌های مالی دارند. بازار فارکس موقعیت معاملات جفت ارزها، سهام، طلا، فلزات گرانبها، نفت و ارزهای دیجیتال را برای معامله‌گران فراهم کرده است.

شما با شرکت در دوره‌های آموزشی بهترین آموزشگاه فارکس، می‌توانید وارد این بازار مالی گسترده شوید و قدم به قدم تجربه به دست آورید و در نهایت تبدیل به یک تریدر حرفه‌ای بازار فارکس شوید. از جمله مزیت‌های سرمایه‌گذاری در بازار فارکس، موارد زیر هستند:

 • بازار فارکس دارای هیچ شعبه و یا سازمانی نمی‌باشد و تمامی افراد از سراسر دنیا، می‌توانند در این بازار سرمایه‌گذاری کنند و از این طریق به سوددهی برسند.
 • بازار فارکس دارای بیشترین میزان نقدینگی است. اینگونه افراد به راحتی قادر خواهند بود تا ارزهای خود را به پول نقد تبدیل کنند.
 • سرمایه‌گذاری در بازار فارکس، یکی از بهترین روش‌ها برای به دست آوردن درآمد دلاری می‌باشد.
 • در بازار فارکس امکان معامله تمامی ارزهای جهانی وجود دارد. معامله‌گران و سرمایه‌گذاران پس از یادگیری ترید در بهترین آموزشگاه فارکس، می‌توانند صدها جفت ارز را معامله کنند و برای انتخاب جفت ارزها هیچ محدودیتی در نظر گرفته نشده است.
 • بازار فارکس از نظر میزان حجم معاملات روزانه، جزو یکی از بزرگ‌ترین بازارهای مالی شناخته شده می‌باشد.
 • در بازار فارکس، امکان به دست آوردن سود به صورت دو طرفه وجود دارد. به طوری که سرمایه‌گذاران و معامله‌گران بازار فارکس، متناسب با استراتژی معاملاتی که دنبال می‌کنند، می‌توانند هم در حالت صعودی و هم در حالت نزولی به سود برسند.
 • بازار مالی فارکس، یک بازار 24 ساعته است، بنابراین شما اگر هر شغل دیگری نیز داشته باشید، می‌توانید در زمان‌هایی که فرصت دارید، معاملات خود را در این بازار انجام دهید.
 • جهت تحلیل بازار فارکس، ابزارهای معاملاتی شامل اندیکاتورها و اکسپرت‌های مختلفی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

درنظر داشته باشید که با شرکت در دوره‌های آموزش فارکس در بهترین آموزشگاه فارکس، شما می‌توانید دانش لازم جهت آغاز معاملات و سرمایه‌گذاری در این بازار را به دست آورید. پس از گذراندن دوره‌های لازم، بهتر است که زمانی را به کسب تجربه اختصاص دهید. بنابراین با ایجاد یک حساب دمو، می‌توانید معاملات خود را در فضایی مشابه با حساب واقعی انجام دهید. باتوجه به اینکه برای انجام معامله در حساب دمو، نیازی به شارژ حساب خود ندارید، به راحتی و بدون ترس از دست دادن سرمایه، می‌توانید معامله کنید و از نحوه انجام معاملات در بازار فارکس مطلع گردید.

سرمایه‌گذاری در بازار فارکس با چه ریسک‌ها و معایبی همراه است؟

این موضوع را در نظر داشته باشید که موفقیت در بازار فارکس، تا حد زیادی به خود فرد و تلاشی که برای یادگیری استراتژی‌های معاملاتی و نحوه کسب درآمد از بازار فارکس دارد، وابسته است. صرفا شرکت در بهترین آموزشگاه فارکس، تضمین کننده موفقیت صد در صدی افراد در این بازار مالی گسترده نیست و بسیار مهم است که تریدرها و معامله‌گران تلاش کنند تا یاد بگیرند چگونه از دانش خود برای استفاده از موقعیت‌های معاملاتی که برای آن‌ها ایجاد می‌شود، استفاده کنند.

 • به صورت کلی بازار فارکس دارای نوسانات بالایی است، به همین دلیل معامله در این بازار بدون برخورداری از تجربه و تخصص، با ریسک و خطرات خاص خود همراه است. هرگونه اشتباه در این بازار به دلیل عدم اطلاع از قوانین معامله در بازار فارکس، سرمایه اولیه را در معرض خطر قرار می‌دهد و ممکن است که افراد در این بازار ضرر کنند.
 • به دلیل اینکه بازار فارکس، نوسانات زیادی دارد، نسبت به دیگر بازارهای مالی نیز کمتر قابل پیش‌بینی می‌باشد.
 • بازار مالی فارکس، دارای واکنش سریعی نسبت به اخبار است و هر گونه اخباری به سرعت بر روی این بازار تاثیر خود را می‌گذارد.

بهترین آموزشگاه فارکس ایران

انتخاب بهترین آموزشگاه فارکس، اصلی ترین مرحله برای آغاز سرمایه‌گذاری در این بازار مالی

اولین قدم برای آغاز سرمایه‌گذاری در بازار فارکس، کسب اطلاعات کافی و به دست آوردن مهارت برای آغاز فعالیت در این بازار است. برای اینکه بتوانید به ترس از دست دادن سرمایه از طریق سرمایه‌گذاری در بازار فارکس غلبه کنید، باید دانش خود را در این زمینه افزایش دهید. با افزایش دانش و به دست آوردن تدریجی تجربه، می‌توانید به خودتان و عملکرد مثبتی که دارید، اعتماد کنید و اینگونه از طریق معاملات متعددی که انجام می‌دهید، به درآمد برسید.

پس از به دست آوردن دانش کافی و کسب تجربه برای آغاز معاملات خود در این بازار، کافی است اقدام به افتتاح حساب در یک کارگزاری معتبر نمایید و سپس فعالیت خود را آغاز کنید. می‌توانید برای اطمینان از معاملات خود، حتی از سیگنال فارکس نیز استفاده کنید. مجموعه امیرتریدر ارائه دهنده سیگنال فارکس نیز می‌باشد که در آن‌ها اطلاعاتی از نقاط ورود و خروج به معامله در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید از طریق پیروی از آن‌ها به سوددهی برسید.

ویژگی دوره های آموزش فارکس امیرترید

مجموعه امیرتریدر برگزار کننده بهترین دوره آموزش فارکس و صفر تا صد ترید در بازار مالی فارکس است. این مجموعه با هدف آموزش اصول معامله‌گری در بازار فارکس، آموزش فارکس برای مبتدیان را در نظر گرفته است، تا به علاقه‌مندان به فعالیت در این بازار مالی، کمک کند این دانش را به صورت کامل بیاموزند.

در انتهای دوره، مدرسین مجموعه امیرتریدر یک استراتژی معاملاتی را نیز به شما آموزش می‌دهند تا بتوانید از آن برای انجام معاملات خود در بازار فارکس استفاده کنید. در این دوره تجربه بیش از یک دهه تحلیل‌گران و معامله‌گران امیرتریدر در اختیار شما قرار می‌گیرد. اینگونه شما می‌توانید در بازه زمانی کمی، به اطلاعات کاربردی و مهم از بازار فارکس دسترسی داشته باشید و از آن به نفع خود و برای به دست آوردن درآمد دلاری استفاده کنید.

اگر اطلاعاتی از بازار فارکس ندارید، نگران نباشید. برای شرکت در دوره آموزشی مجموعه امیرتریدر، نیازی نیست حتما اطلاعاتی از این بازار مالی داشته باشید. تنها نیاز شما برای گذراندن این دوره، این است که به فعالیت در بازارهای مالی علاقه‌مند باشید.

چه کسانی باید در بهترین آموزشگاه فارکس شرکت کنند؟

اگر جزو یکی از گروه‌های زیر هستید، توصیه می‌کنیم حتما در بهترین دوره‌ آموزش معامله در بازار فارکس، مجموعه امیرتریدر شرکت کنید.

 • اگر علاقه‌مند به فعالیت در بازار مالی فارکس هستید.
 • اگر قصد دارید یک منبع درآمد دلاری داشته باشید.
 • اگر هدف شما انتخاب معامله‌گری به عنوان شغل اول و یا دوم است.
 • اگر تجربه فعالیت در بازار فارکس و شکست در این بازار مالی را دارید.

مزیت  شرکت در دوره‌های آموزشی مجموعه امیر تریدر

هدف اصلی مدرسین دوره‌های فارکس در مجموعه امیرتریدر، آموزش بازار فارکس به صورت صفر تا صد می باشد. بنابراین اگر هدف شما این است که بازار فارکس را به صورت اصولی بیاموزید و تمامی مفاهیم را از پایه آغاز کنید، ضمن اینکه از تمامی جوانب بازار شامل مزیت‌ها و خطرات و ریسک‌های آن نیز مطلع شوید و در نهایت نیز بتوانید با یادگیری یک استراتژی معاملاتی، در این بازار معامله کنید و به سود برسید، دوره آموزشی مجموعه امیرتریدر انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این دوره آموزشی کمک می‌کند به یک شناخت اولیه از بازار فارکس برسید و آن را درک کنید و سپس برای معامله‌گری در این بازار، تصمیم‌گیری‌های هوشمندانه‌ای داشته باشید.

در صورتی که پس از مطالعه این مقاله از وبسایت امیرتریدر، پیرامون بهترین آموزشگاه فارکس و نحوه برگزاری دوره‌های آموزشی در مجموعه امیرتریدر و همینطور هزینه شرکت در این دوره آموزشی، سوالی دارید، می‌توانید، سوالات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. همینطور می‌توانید از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان مجموعه نیز از جزئیات دوره آموزشی مجموعه مطلع گردید.

امتیاز دهید