نماد داوجونز

نماد داوجونز آلپاری

به صورت کلی نماد داوجونز (Dow Jones) یک شاخص در بازار بورس امریکا و فارکس است و بسیاری از تحلیلگرها آن را به عنوان یک شاخص و نماد قابل مقایسه با بازدهی سبد سهام و ترید فصلی و ماهانه خود در نظر می گیرند. شاخص داوجونز یکی از مهم ترین شاخص ها در بازار سهام می باشد که تا کنون 30 شرکت برتر و بزرگ در اقتصاد آمریکا توانسته اند سهام آن را تشکیل دهند. برخی از خبرگذاری ها برای ارائه گزارشات خود، نماد داوجونز را به عنوان مرجع بازارهای مالی در سهام اعلام می کنند. در حقیقت اگر معامله گران بورس و یا بازار مالی بخواهند از شیوه روند اقتصاد آمریکا مطلع شوند، تنها ملاک آنها شاخص داوجونز در متاتریدر است. البته همانطور که اطلاع دارید شاخص های مختلفی برای اطلاع از روند اقتصاد آمریکا وجود دارد و از جمله آنها می توان به شاخص PMI  و یا شاخص NFP اشاره کرد. در این مقاله از سایت آلپاری درمورد نماد داوجونز در بروکر آلپاری بیشتر با شما صحبت می کنیم.

نماد داوجونز آلپاری

مشتریان آلپاری می‌توانند شاخص داو‌جونز را در این بروکر با نماد WallSt30 معامله نمایند و اسم کامل این نماد WallSt30 Dow Jones Industrial Average میباشد. قابل ذکر است که این نماد فقط در حساب‌های زیر با حداقل حجم معاملاتی ۰.۱ لات میتواند معامله شود.

  • Standard.mt4
  • Ecn.mt4
  • Pro ecn.mt4

بررسی ویژگی های نماد داوجونز در بروکر آلپاری

  • حداقل میزان یک قرارداد در سه حساب بالا 0.1 لات میباشد.
  • حداقل میزان اسپرد در حساب standard.mt4 0.8 پیپ میباشد.
  • حداقل میزان اسپرد در حساب ecn.mt4 0.1 پیپ میباشد.
  • حداقل میزان اسپرد در حساب pro.ecn.mt4 0 پیپ میباشد.
  • حداکثر حجم یک معامله در سه حساب بالا 5 لات میباشد.
همچنین بخوانید:   استفاده از ابزار فیبوناچی در فارکس

همچنین شما می توانید برای اطلاع بیشتر از شاخص داوجونز، انلاین با کارشناسان سایت در ارتباط باشید و سوالات خود پیرامون این مقاله را با پشتیبان تلگرامی ما به ادرس https://t.me/AmirGoldPV مطرح کنید، هم‌چنین برای عضویت کاملا رایگان در کانال وی‌ای‌پی اونس طلا و جفت ارز امیرتریدر میتوانید نام بروکر خود را به آی‌دی تلگرامی https://t.me/AmirGoldPV ارسال کنید. پشتیبان‌ها در اسرع وقت راهنمایی‌های لازم جهت عضویت در کانال سیگنال فارکس ‌دهی را ارائه میدهند.

5/5 - (2 امتیاز)
Reviews

دیدگاه‌ها