افتتاح حساب بروکرSTP

بروکرSTP یا اس تی پی یک کارگزار تازه وارد به بازار فارکس در منطقه است. این بروکر به پشتوانه سالها تلاش و تجربه در کشور ترکیه تاسیس شده است. طی چند ماه اول فعالیت حسن نیت مدیران و تلاش آنها برای ارائه خدمات خوب  در بازار واقعی به اثبات رسیده است اما هنوز مورد اعتماد تمام اهالی بازار فارکس قرار نگرفته است.

آنچه در این مطلب می‌خوانید :

ورود به آلپاری

اس تی پی فارکس بروکر یا بروکرSTP، ای سی ان فارکس می باشد و بدون هیچ دخالتی تمام دستورات معاملاتی مشتریان خود را به بازار متصل می کند. پلتفرم خوب و سرعت در انجام معاملات از ویژگی های این کارگزار می باشد. انواع حساب های  ECN مستقیم، در بروکر اس تی پی فارکس فعال است و مشتریان می توانند از آنها برای معاملات خود بهره گیرند.

ثبت نام بروکرSTP

C:\Users\user\Desktop\amir trader\محتوا سایت\افتتاح حساب\STP\1.jpg ابتدا برای ثبت نام از طریق لینک https://www.stp.forex/customer/authentication/signup/94047457 وارد ثبت نام شوید: پس از ورود به سایت اصلی اس تی پی فارکس به روی قسمت ثبت نام مشتریان کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی ثبت نام مشتریان وارد صفحه ای میشوید که باید اطلاعات خود را در قسمت­های مربوطه پر کنید.

C:\Users\user\Desktop\amir trader\محتوا سایت\افتتاح حساب\STP\2.jpg
  1. نام خود را وارد کنید
  2. نام خانوادگی خود را وارد کنید
  3. آدرس ایمیل خود را بنویسید
  4. شماره کابین معرف خود را وارد کنید
  5. کشورتان را انتخاب نمایید
  6. تلفن همراه خود را وارد کنید.
  7. جنسیت خود را انتخاب کنید.
  8. تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید.
  9. آدرس خود را وارد کنید.

C:\Users\user\Desktop\amir trader\محتوا سایت\افتتاح حساب\STP\3.jpg پس از پر کردن قسمت های مربوطه روی گزینه ثبت نام کلیک کنید. در صورتیکه اطلاعات را صحیح وارد کنید مطابق تصویر روبرو تائیدیه ثبت نام ظاهر می شود.

همچنین بخوانید:   آموزش افتتاح حساب و ثبت نام در بروکر آمارکتس

پس از این مرحله ثبت نام با موفقیت انجام میشود. در این مرحله شماره کابین به ایمیل شما ارسال میگردد. باید وارد ایمیل خود شوید، شماره کابین را مشاهده و سپس روی گزینه ورود کلیک کنید.

C:\Users\user\Desktop\amir trader\محتوا سایت\افتتاح حساب\STP\4.jpg

در قسمت اول آدرس ایمیل یا شماره کابین خود را وارد کنید . قسمت دوم پسورد خود را که در هنگام ثبت نام وارد کرده را تایپ کنید و سپس گزینه Login را وارد کنید.

محیط کابین بروکر STP

C:\Users\user\Desktop\amir trader\محتوا سایت\افتتاح حساب\STP\5.jpg پس از ورود به کابین صفحه ای مشابه صفحه زیر باز می شود.

C:\Users\user\Desktop\amir trader\محتوا سایت\افتتاح حساب\STP\6.jpg جهت آپلود مدرک شناسایی از قسمت My area گزینه my documents را انتخاب کنید.

C:\Users\user\Desktop\amir trader\محتوا سایت\افتتاح حساب\STP\7.jpg قسمت my documents جهت آپلود مدرک شناسایی ( کارت ملی،پاسپورت و …) میباشد.

نوع مدرک را انتخاب کنید و بر روی دکمه Upload کلیک کنید. پس از دریافت ایمیل تاییدیه از طریق ایمیل یکبار از کابین خارج شوید و مجددا وارد شوید، سپس به قسمت My accounts بروید.

قسمت My accounts جهت باز کردن حساب واقعی و دمو میباشد. C:\Users\user\Desktop\amir trader\محتوا سایت\افتتاح حساب\STP\8.jpg

جهت افتتاح حساب واقعی پس از آپلود یکی از مدارک شناسایی و دریافت ایمیل تاییدیه، پنجره مشخصات حساب باز میگردد.

پس از این قسمت نوع حساب، اهرم(leverage)و Deposite خود را مشخص نمایید و بر روی گزینه Open Real accounts کلیک کنید و منتظر ظاهر شدن یک حساب واقعی باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

درآمد دلاری در یک قدمی شما !

با راهنمایی کارشناسان امیر تریدر فعالیت خود در بازار فارکس را به صورت کاملا رایگان شروع کنید و اولین درآمد دلاری خود را در کمتر از 1 ساعت آینده بدست آورید!

ما سال هاست که این کار را انجام داده ایم…

Reviews

دیدگاه‌ها