بررسی وضعیت دلار

بررسی وضعیت دلار پس از انتشار شاخص‌ CPI

وجود تورم سر سختانه آمریکا نشان داد که نرخ های بهره برای زمان طولانی ‌تری نسبت به انتظار سرمایه گذاران باقی خواهد ماند. به همین علت دلار در روز چهارشنبه حمایت شد. شاخص قیمت مصرف کنندگان در ماه ژانویه به دلیل هزینه های بالاتر اجاره و غذا برابر با 0.5 درصد بود که با پیش‌بینی‌ها مطابقت داشت، اگرچه رقم سالانه 6.4 درصد کمی بیشتر از حد انتظار بود و شرط‌بندی‌ها روی کاهش نرخ تا پایان سال 2023 بود. به نظر می‌رسد که این حرکت‌ها به طور قاطعانه ریزش شدید دلار را که تا ژانویه ادامه داشت، متوقف می‌کند.

برای مدت محدود عضویت در کانال VIP رایگان شد!

چند نمونه از رضایتمندی و سود روزانه اعضای کانال VIP، اگه شماهم داخل بروکر حساب واقعی داری همین حالا فرم زیر را پر کن و رایگان عضو کانال VIP شو.

مقادیر را به دقت وارد کنید!

Moh Siong Sim، استراتژیست ارزی بانک سنگاپور، گفت: «امیدهای بازار برای کاهش سریع تورم همچنان رو به کاهش است. خطر این است که فدرال رزرو ممکن است در نشست ماه مارس، نمودار نقطه‌ای (پیش‌بینی نرخ) خود را کمی افزایش دهد. در ماه دسامبر، میانگین پیش‌بینی اعضای هیئت ‌مدیره فدرال رزرو برای رسیدن به اوج نرخ‌ها با 5.1 درصد در سال جاری بود، اما بازارهای آتی اکنون نرخ بهره بیش از 5.2 درصد قیمت دارند به همین علت مقامات فدرال رزرو روز سه ‌شنبه لحن تندروانه داشتند.

همچنین بخوانید:   پیشبینی قیمت طلا با توجه به جلسه فدرال رزرو و شاخص اشتغال بخش غیر کشاورزی

لوری لوگان، رئیس فدرال رزرو  گفت: ما باید آماده ادامه افزایش نرخ بهره برای مدت طولانی تر از آن چه قبلاً پیش بینی شده بود، باشیم. قراردادهای آتی صندوق های فدرال رزرو فروخته شده است و به این معنی است که نرخ های بالای 5 درصد تا سال 2023 باقی می مانند. فیلیپ لو، رئیس بانک مرکزی استرالیا به اعضای پارلمان گفت که نرخ بهره هنوز راهی برای کاهش دارد.

منبع: www.cnbc.com

امتیاز دهید

درآمد دلاری در یک قدمی شما !

با راهنمایی کارشناسان امیر تریدر فعالیت خود در بازار فارکس را به صورت کاملا رایگان شروع کنید و اولین درآمد دلاری خود را در کمتر از 1 ساعت آینده بدست آورید!

ما سال هاست که این کار را انجام داده ایم…

Reviews

دیدگاه‌ها