بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ

بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ کدام است؟ یکی از بهترین بروکرها در جهان که در زمینه ارائه خدمات فارکس، جزو بروکرهای پیشتاز بازار به شمار می‌رود، بروکر آلپاری است. بروکر آلپاری با استفاده از ابزارهای بسیار کارآمد و همینطور بهره‌مندی از تکنولوژی روز دنیا، هر آنچه که معامله‌گر برای معامله در بازار فارکس به آن نیاز دارد را در اختیار او قرار می‌دهد تا بتواند معاملات خود را با بالاترین سطح کیفی انجام دهد.

یکی از موارد قابل ذکر در مورد بروکر آلپاری، تنوع حساب‌های معاملاتی این بروکر می‌باشد. هر یک از حساب‌های معاملاتی بروکر آلپاری، دارای ویژگی‌های خاص خود هستند و کاربری متفاوتی دارند. معامله‌گرانی که از استراتژی اسکالپ استفاده می‌کنند، به دنبال این هستند که بدانند کدام حساب معاملاتی بروکر آلپاری برای اسکالپ مناسب است. در استراتژی اسکالپ، معامله‌گران معاملات خود را با حجم بالا و حاشیه سود کم انجام می‌دهند و ممکن است در طول یک روز معاملات متعددی را انجام دهند. به همین دلیل انتخاب بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ جهت رسیدن به سوددهی بیشتر ضرورت دارد و معامله‌گر باید حسابی را انتخاب کند که دارای کمیسیون و اسپرد پایینی باشد.

در ادامه این مقاله از وبسایت امیرتریدر با ما همراه شوید تا با جزئیات تکمیلی پیرامون بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ آشنا شویم.

اسکالپ چیست؟

اسکالپ یکی از سبک‌ها و استراتژی‌های معاملاتی می‌باشد که در آن، می‌توان انواع جفت‌ارزهای بازار فارکس را با حاشیه سود بسیار کم معامله نمود. هدف معامله‌گران در استراتژی اسکالپ، انجام تعداد معاملات بسیار زیاد و رسیدن به سود هر چند کم می‌باشد. از آنجایی که تعداد معاملاتی که معامله‌گران با استراتژی اسکالپ انجام می‌دهند، بسیار بالاست، به همین دلیل به دنبال بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ هستند تا اینگونه اطمینان حاصل کنند که تمامی سودی که از طریق معاملات اسکالپ به دست می‌آورند، صرف پرداخت کارمزدهای معاملاتی نمی‌گردد و از این طریق از بین نمی‌رود.

از سویی دیگر، انتخاب بهترین بروکر برای معاملات اسکالپ دارای مولفه‌ها و نکته‌هایی می‌باشد که معامله‌گران باید برای رسیدن به سوددهی بیشتر، حتما به آن‌ها توجه داشته باشند. سبک معاملاتی تریدرهایی که به سبک اسکالپ معامله می‌کنند، به این صورت می‌باشد که معاملات خود را برای چند ثانیه و یا حداکثر چند دقیقه باز می‌گذارند و سپس معاملات خود را می‌بندند.

در حقیقت هدف اصلی معامله‌گران در این استراتژی معاملاتی، به دست آوردن 5 الی 20 پیپ سود از طریق هر معامله می‌باشد. این مقدار وقتی به دفعات و در تعداد معاملات زیادی در طول روز تکرار شود، عدد و ارقام قابل توجهی به دست می‌آید. البته لازم است اشاره کنیم که میزان سودآوری معاملات اسکالپ وابسته به میزان اسپرد و کمیسیون در بروکر انتخابی و همینطور اهرمی که معامله‌گر برای معامله استفاده می‌کند، متغیر است.

چرا آلپاری یکی از بهترین بروکرها برای اسکالپ است؟

بروکر آلپاری دارای مزیت‌های بسیار زیادی می‌باشد که نشان می‌دهد این بروکر جزو بهترین بروکرهای بازار فارکس برای اسکالپ می‌باشد. کاربران می‌توانند از طریق ثبت نام در این بروکر و افتتاح حساب معاملاتی، در این کارگزاری معامله کنند و به سوددهی برسند. در ادامه قصد داریم به مزیت انتخاب بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ بپردازیم.

  • ارائه بسیاری از نمادها و جفت ارزهای مناسب برای اسکالپ
  • پشتیبانی بسیار عالی از پلتفرم‌های متاتریدر 4 و متاتریدر 5 با قابلیت‌های زیاد جهت اجرای معاملات اسکالپ
  • دارای سرعت بالا در اجرای معامله و بدون ریکوت شدن دستورات
  • امکان واریز و برداشت به صورت ریالی
  • دارای پشتیبانی بسیار سریع و عالی به زبان فارسی
  • ارائه بونوس‌ها و کش‌بک‌های مناسب برای کاهش هزینه معاملات اسکالپ
  • استفاده از پنل کاربری بسیار ساده با رابط کاربری بالا
  • ارائه اسپرد در آلپاری و کمیسیون بسیار مناسب و رقابتی در بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ

اسپرد حساب های آلپاری

مهم‌ترین معیارهای انتخاب بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ

بروکرها برای کسب درآمد، روش‌های بسیار زیادی را دارند که یکی از این روش‌ها شامل دریافت کمیسیون و اسپرد در ارتباط با معامله‌گر می‌باشد. برای معامله‌گرانی که از استراتژی اسکالپ استفاده می‌کنند، کمیسیون و اسپرد از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار می‌باشد. این دسته از معامله‌گران باید برای انتخاب بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ، برخی فاکتورها را مد نظر قرار دهند که در ادامه پیرامون این فاکتورها توضیحاتی را آورده‌ایم.

مجاز بودن یا نبودن معاملات اسکالپ در بروکر آلپاری

اولین نکنه مهمی که باید در انتخاب بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ به آن توجه داشته باشید، این است که آیا بروکر آلپاری امکان انجام معاملات اسکالپ را به تریدرها می‌دهد یا خیر. خوشبختانه امکان انجام معاملات اسکالپینگ در بروکر آلپاری وجود دارد و فقط کافی است با شناسایی بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ معاملات خود را در این بروکر آغاز کنید.

کمیسیون کم

کمیسیون به مقدار هزینه‌ای گفته می‌شود که یک کارگزاری به ازای ترید با حجم یک لات از یک جفت ارز فارکس، فلزات گرانبها و … از معامله‌گر می‌گیرد. میزان کمیسیون در بروکرهای مختلف و در انواع حساب‌های معاملاتی دارای مقادیر متفاوتی است.

اغلب بروکرهای بازار فارکس کمیسیون را برای حساب‌هایی به کار می‌برند که در آن میزان اسپرد شناور می‌باشد. معمولا برای حساب‌هایی که دارای اسپرد ثابت هستند، کمیسیونی در نظر گرفته نمی‌شود. این موضوع را در نظر بگیرید که لزوما بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ، حسابی که دارای کمیسیون کمتری است، نمی‌باشد. دلیل این موضوع این است که باید در این فرآیند اسپرد نیز در نظر گرفته شود.

اسپرد کم

اسپرد به میزان تفاوت بین قیمت خرید و فروش جفت ارزها، فلزات و … گفته می‌شود. میزان اسپرد نیز مشابه با کمیسیون در بروکرهای مختلف و در حساب‌های معاملاتی مختلف، دارای مقادیر متفاوتی است. کارگزاری‌های بازار فارکس، میزان اسپرد را برای برخی حساب‌های معاملاتی ثابت و برای برخی دیگر شناور در نظر گرفته‌اند. همانطور که گفته شد، برای حساب‌های معاملاتی که دارای اسپرد ثابت هستند، کمیسیونی در نظر گرفته نمی‌شود. اما از سویی دیگر میزان اسپرد این حساب‌ها بالا است و برای معامله‌گرانی که از استراتژی اسکالپ استفاده می‌کنند، انتخاب مناسبی نیست.

معامله‌گران با استراتژی اسکالپ باید به دنبال بروکرهایی که دارای کمترین اسپرد شناور و کمترین میزان کمیسیون برای معاملات هستند، باشند. بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ از این دو معیار برخوردار می‌باشد.

تفاوت حساب ecn و pro ecn

بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ کدام است؟

همانطور که اشاره کوتاهی کردیم، اسکالپ از جمله سبک‌های معاملاتی می‌باشد که در حقیقت زیرمجموعه‌ای از استراتژی معاملاتی روزانه به شمار می‌رود. در این استراتژی، معامله‌گران اقدام به معامله جفت‌ارزهای بازار فارکس با حاشیه سود کم می‎‌کنند و هدف آن‌ها نیز انجام تعداد معاملات زیاد با سود کم می‌باشد.

به همین دلیل این دسته از معامله‌گران باید به سراغ بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ بروند، به طوری که مطمئن شوند تمامی سودی که از معاملات به دست می‌آورند، به واسطه کارمزد‌های معاملاتی از بین نمی‌رود.

بر اساس این توضیحات و بررسی ویژگی‌های حساب بروکر آلپاری، می‌توان گفت حساب Pro Ecn متاتریدر 4 و ECN mt5  به دلیل اینکه دارای کمترین اسپرد در بروکر آلپاری هستند، جزو بهترین حساب‌ها برای معاملات اسکالپ و یا همان اسکالپینگ به شمار می‌روند.

در این دسته از حساب‌های معاملاتی بروکر آلپاری، کمترین میزان اسپردهای شناور برای مشتریان در نظر گرفته شده است. البته به ازای هر لات، میزان کمیسیونی برای معاملات از مشتری دریافت می‌گردد. برای مثال میزان کمیسیون برای نماد طلا، برابر با 6 دلار در هر لات می‌باشد.

میزان اسپرد بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ بسیار پایین می‌باشد و از 0.1 پیپ آغاز می‌گردد. در این حساب‌ها به ازای هر معامله یک میلیون دلاری، معامله‌گر فقط 16 دلار را به عنوان کمیسیون پرداخت می‌کند که می‌توان گفت رقم بسیار پایینی می‌باشد. از دیگر مزیت‌های این حساب معاملاتی، لوریج شناور تا حداکثر اهرم 1:1000 است. با این میزان لوریج و اهرم معاملاتی، معامله‌گران قادر خواهند بود با حجم‌های بالاتری وارد معاملات اسکالپ گردند که اغلب معامله‌گران اسکالپ این فرآیند را دوست دارند.

بروکر آلپاری 6 نوع حساب معاملاتی شامل حساب Nano MT4، حساب  Standard MT4، حساب Standard MT5، حساب ECN MT4، حساب PRO ECN MT4، حساب ECN MT5 و حساب 5ECN MT را به تریدرها ارائه می‌دهد. از این میان حساب‌های معاملاتی ECN و PRO ECN که در هر دو پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 ارائه می‌شوند و برای معاملات اسکالپ مناسب هستند؛ از این میان حساب Pro Ecn متاتریدر 4 و ECN mt5 جزو بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ به شمار می‌روند که در ادامه پیرامون هر یک توضیحاتی را آورده‌ایم.

حساب 5ECN MT

همانطور که از نام حساب معاملاتی ECN mt5 مشخص است، اپلیکیشن مورد استفاده از این نوع حساب، متاتریدر 5 می‌باشد. این حساب دارای محدودیت حداقل موجودی به میزان 300 دلار و یا یورو است.

امکان انتخاب اهرم معاملاتی و یا لوریج برای این حساب، از بین 10 تا 3000 امکان‌پذیر می‌باشد. با استفاده از این حساب تجاری به عنوان بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ، معامله‌گران می‌توانند 26 جفت ارز، 2 فلز گران‌بها، 2 نماد CFD کالا، 6 نماد CFD شاخص بازار و 1 نماد رمز ارز و یا ارز دیجیتال را معامله کنند.

میزان اسپرد در این حساب معاملاتی 0.1 پیپ و شناور می‌باشد. همینطور میزان کارمزد این حساب معاملاتی در بروکر آلپاری نیز برابر با 6 دلار است.

حساب 4Pro ECN MT

یکی دیگر از بهترین حساب‌های آلپاری برای اسکالپ، حساب Pro Ecn متاتریدر 4 است. بروکر آلپاری این حساب را برای معامله‌گران حرفه‌ای خود در نظر گرفته است. از جمله ویژگی‌هایی که بروکر آلپاری برای این حساب خود اعمال کرده‌ است و در اختیار تریدرها قرار داده است، این می‌باشد که با استفاده از تکنولوژی ای سی ان، تمامی سفارشات و اردرهای تریدرها بدون کوچکترین تاخیر زمانی ارسال و ثبت می‌گردد.

معامله‌گران با استراتژی اسکالپ، در این حساب معاملاتی به 26 جفت ارز، دو نماد سی اف دی کالا، شش نماد شاخص بازار، یک نماد ارز دیجیتال و دو فلز گرانبها دسترسی دارند.

از جمله محدودیت های حساب Pro Ecn متاتریدر 4 آلپاری، این است که برای حداقل موجودی این حساب، محدودیت به میزان 500 دلار و یا یورو تعریف شده است. میزان اسپرد این حساب برابر با صفر است و کارمزد آن نیز برابر با مبلغ 6 دلار می‌باشد.

اسپرد حساب استاندارد آلپاری

سخن آخر

در این مقاله از وبسایت امیرتریدر به صورت کامل به بررسی بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ پرداختیم. امیدوار هستیم مطالعه آن به شما کمک کند تا بتوانید به سراغ بهترین حساب آلپاری بروید و پس از افتتاح حساب، معاملات خود را به روش اسکالپ در این بروکر آغاز نمایید. هر یک از حساب‌های بروکر آلپاری دارای ویژگی‌های خاص خود هستند و اینکه شما به سراغ کدام حساب معاملاتی در این بروکر بروید، کاملا به شرایط و استراتژی معاملاتی که انتخاب می‌کنید، وابسته است.

اگر قصد دارید داده‌ها و اطلاعات خود را در زمینه بازار فارکس نیز مورد آزمایش قرار دهید، می‌توانید از حساب دمو و یا آزمایشی آلپاری نیز استفاده کنید. به طوری که بدون اینکه ضرری را در این بازار متحمل شوید، به راحتی در این بازار اقدام به آزمون و خطا نمایید.

اگر جزو معامله‌گرانی هستید که علاقه‌مند به دست آوردن سود بالا در یک بازه زمانی کوتاه می‌باشید و مایل هستید سطح ریسک بالایی را تجربه کنید، حساب ECN بروکر آلپاری برای شما مناسب است. توصیه می‌کنیم در انتخاب بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ حتما میزان اسپرد و کمیسیون را در حساب‌های معاملاتی مختلف با یکدیگر بررسی کنید و سپس به سراغ بهترین حساب که متناسب با شرایط معاملاتی و خواسته‌های شما باشد، بروید.

نظر شما در مورد بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ چیست؟ اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید حتما در بخش دیدگاه ها با ما و همراهان سایت امیرتریدر به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید