نحوه عضویت در امیرتریدر

اگر تمام شرایط عضویت در کانال VIP را دارید با راهنمای تصویری زیر در چند دقیقه و به سادگی مراحل آن را طی کنید.

از پنل بالای سایت امیر تریدر روی گزینه «ورود/عضویت» کلیک کنید.

عضویت در کانال VIP امیرتریدر

وارد صفحه‌ای خواهید شد که اطلاعات شما را برای ورود می‌خواهد. در انتهای صفحه روی «نام‌نویسی» کلیک کنید. تا صفحه زیر برای شما نمایش داده شود. حال باید نام کاربری (به انگلیسی)، ایمیل، شماره موبایل، نام، نام خانوادگی و آیدی تلگرام خود را وارد کنید. در آخر روی گزینه «نام نویسی» کلیک کنید.

در صفحه بعدی پیامی حاوی «اکانت شما به صورت خودکار فعال شده است.» نمایش داده می‌شود. روی گزینه «برگه ورود» کلیک کنید تا دوباره به صفحه اولیه ورود برگردید.

بعد از وارد کردن یکی از این سه مورد: نام کاربری، ایمیل یا شماره تلفن، روی «دریافت کد» بزنید تا کد ورود به اکانت برای شما پیامک بشود.

حال به پنل کاربری خود هدایت می‌شوید که نوشته شده شما سرویس فعالی ندارید. برای این که سرویسی دریافت کنید از پنل سمت راست روی «عضویت در کانال VIP» بزنید. دو گزینه پیش روی شما است. با انتخاب یکی عضویت یک ماه کانال VIP را خریداری می‌کنید. برای این که به رایگان عضو شوید باید «عضویت رایگان یک‌ ماه» را انتخاب کنید و روی «درخواست» کلیک کنید.

در صفحه تازه نام بروکر، میزان بالانس، شماره کابین در بروکر موردنظر را وارد کنید و «ثبت درخواست» را بزنید.

پیامی با این مضمون که «عضویت شما در کانال VIP ثبت شد» به شماره تلفن شما ارسال می‌شود. اگر به قسمت «لیست درخواست‌های شما» بروید، خواهید دید که درخواست عضویت شما در وضعیت «در انتظار» است.

پس از این که درخواست شما بررسی شد این وضعیت به «تایید شده» تغییر پیدا می‌کند. پیامکی روی شماره تلفن شما در خصوص آن ارسال می‌شود. حال در «داشبورد عملکردی» با صفحه زیر روبرو خواهید شد که می‌توانید روی لینک ارسالی کلیک کنید تا به کانال تلگرام VIP هدایت شوید یا لینک را کپی کرده و در تلگرام وارد کنید.

بعد از عضویت در کانال می‌توانید از سیگنال‌ها برای ترید کردن استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =