این روزها فعالیت در بازار فارکس رونق گرفته و تریدرهای زیادی خواهان معامله در این بازار هستند. دریافت پیشنهادهای خرید و فروش از افراد باتجربه و مطمئن  میتواند کمک بزرگی به معامله گران در دنیای فارکس باشد.

همانطور که می‌دانید، وارد شدن به بازار فارکس بدون دانش و اطلاعات اولیه و گرفتن سیگنال های نا مطمئن، می‌تواند ضررهای زیادی را به شما تحمیل کند؛ به همین دلیل باید به دنبال منبعی مطمئن برای گرفتن سیگنال باشید تا بتوانید تریدهای خوب و پرسودی را انجام دهید.

امیرتریدر با بررسی بازار فارکس و ارائه تحلیل های قدرتمند میتواند به شما در خرید و فروش اونس جهانی طلا و سایر جفت ارزها کمک نماید. با توجه به نوسانات زیاد طلا تحلیل این نماد نیازمند امر تخصصی بوده که امیرتریدر به عنوان قدرتمندترین تیم سیگنالدهی ایران توانسته سود های بزرگی را برای مخاطبین خود فراهم آورد.

نتایج کانال سیگنال دهی Vip امیرتریدر که به طور شفاف ارائه میگردد، نشان داده سیگنال­های صادره مطمئن بوده و دارای درصد موفقیت بالای 90% است. در کانال سیگنال دهی امیرتریدر سیگنال­های خرید و فروش به همراه نقطه ورود و خروج دقیق است. همچنین استاپ لاس یا حد ضرر و حد سود یا تیک پروفیت نیز ارائه میشود.

در قسمت پایین میتوانید سیگنالدهی و نتایج کانال Vip را به صورت روزانه مشاهده نمایید. همچنین با مراجعه به کانال تلگرامی نتایج دقیق روزانه و هفتگی در دسترس شما قرار دارد.

 

نتایج سیگنال فارکس
سیگنال های ارائه شده ۱۴۰۱/۰۲/۰۷
سیگنال های ارائه شده ۱۴۰۱/۰۲/۰۸
سیگنال های ارائه شده ۱۴۰۱/۰۲/۱۲
سیگنال های ارائه شده ۱۴۰۱/۰۲/۱۳
سیگنال های ارائه شده ۱۴۰۱/۰۲/۱۴
سیگنال های ارائه شده ۱۴۰۱/۰۲/۱۵
سیگنال های ارائه شده ۱۴۰۱/۰۲/۱۶